RoYaL SeNSaTioNe
<script src="http://astuforum.free.fr/js/neige.js"></script>
RoYaL SeNSaTioNe
<script src="http://astuforum.free.fr/js/neige.js"></script>
RoYaL SeNSaTioNe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


ABOUT LIFE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Top postatori
ninnet
Beyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_lcapBeyaz Gelincik / La mana destinului I_voting_barBeyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_rcap 
miky
Beyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_lcapBeyaz Gelincik / La mana destinului I_voting_barBeyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_rcap 
Madalina
Beyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_lcapBeyaz Gelincik / La mana destinului I_voting_barBeyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_rcap 
Matt
Beyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_lcapBeyaz Gelincik / La mana destinului I_voting_barBeyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_rcap 
Missy
Beyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_lcapBeyaz Gelincik / La mana destinului I_voting_barBeyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_rcap 
Anne
Beyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_lcapBeyaz Gelincik / La mana destinului I_voting_barBeyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_rcap 
Monik
Beyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_lcapBeyaz Gelincik / La mana destinului I_voting_barBeyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_rcap 
daniella28
Beyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_lcapBeyaz Gelincik / La mana destinului I_voting_barBeyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_rcap 
Rose-Marie
Beyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_lcapBeyaz Gelincik / La mana destinului I_voting_barBeyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_rcap 
YasSsmin
Beyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_lcapBeyaz Gelincik / La mana destinului I_voting_barBeyaz Gelincik / La mana destinului I_vote_rcap 
Ultimele subiecte
» COFFE CHAT
Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeSam 29 Oct 2022, 6:09 pm Scris de Mary Lena

» CE MUZICA ASCULTAM ?
Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 18 Mar 2016, 12:12 am Scris de Cammy

» POPAS ....DE SUFLET
Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeMier 03 Feb 2016, 1:06 pm Scris de daniella28

» FUNNY PICS
Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeJoi 21 Ian 2016, 6:42 pm Scris de valentina

» MERRY CHRISTMAS & HAPPY NEW YEAR
Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 01 Ian 2016, 6:52 pm Scris de valentina

» SFANTUL IERARH NICOLAE
Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeDum 06 Dec 2015, 2:58 pm Scris de Cammy

» SFANTUL ANDREI
Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeLun 30 Noi 2015, 11:41 am Scris de valentina

» EROTISM SI FANTEZIE
Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeMier 29 Iul 2015, 10:16 am Scris de Mary Lena

» WHAT COST"S YOU TO GIVE HUGS ?
Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeMier 29 Iul 2015, 10:09 am Scris de Mary Lena


 

 Beyaz Gelincik / La mana destinului

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:30 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului

Genul : Drama, Romance
Anul : 2005

Distributie:
Erkan Petekkaya ... Ömer Aslanbas
Sezin Akbasogullari ... Ceren Duru
Ismail Hacioglu ... Mehmet Ali Aslanbas
Tülin Özen ... Meryemce Aslanbas
Betül Sahin ... Gülizar Aslanbas
Seyda Sasmaz ... Zeliha Karakucak
Ayçin Tuyun ... Ceyhan Aslanbas
Altan Erkekli ... Halil Aslanbas
Esra Kizildogan ... Diyar
Olgun Simsek ... Aziz
Sinan Albayrak ... Melih
Mehmet Günsür ... Mustafa Aslanbas
Mehtap Altunok ... Nar
Selin Altay ... Maria

Omer Aslanbas (Erkan Petekkaya), un chipeş şi prosper om de afaceri din Adana, oraş situat în partea central-sudică a Turciei, conduce compania Aslanbas pe care familia lui o deţine de mai bine de 20 de ani.
El este personajul cu greutate din companie şi burlacul favorit al înaltei societăţi. Omer face parte dintr-o familie numeroasă şi este foarte atent când vine vorba de nevoile celor din jur. Familia lui deţine mai multe terenuri pe care se cultivă bumbac şi, pe lângă grija pe care o poartă familei, el este foarte ataşat şi de muncitorii care lucrează pe câmpurile cu bumbac, astfel că Omer nu este doar şeful, ci şi prietenul lor.
Cum o corporaţie este prosperă şi datorită angajaţilor pricepuţi, o mare contribuţie la succesul firmei o are tânăra Ceren (Sezin Akbasogullari). Ea lucrează ca inginer agricol la compania Aslanbas şi este foarte apreciată, fiind una dintre cele mai pricepute experte ale corporaţiei.
Ceren este o tânără frumoasă şi deşteaptă însă, sufletul ei ascunde o mare durere. Ceren era doar o fetiţă când, sub ochii ei, i-a fost omorâtă întreaga familie, întâmplare petrecută în urmă cu 20 de ani. Se pare că tocmai familia Aslanbas se face vinovată de acest lucru. Ceren s-a întemniţat în întuneric. Îşi caută plină de speranţă trecutul.
Prietena ei cea mai bună Diyar, de profesie avocat, o ajută să afle cât mai multe detalii despre această tragedie şi, tot ea o sfătuieşte să dea uitării această etapă neagră a vieţii ei, să înceapă o nouă viaţă, departe de firma la care lucrează. Ceren nu renunţă şi singurul ei scop va fi acela de a-i face să plătească pe adevăraţii vinovaţi de moartea familiei ei.
Ceren îl întâlneşte pe Omer, iar acesta este îngenuncheat de frumuseţea şi isteţimea ei. Între cei doi se va naşte o interesantă poveste de dragoste.
Cine se gândeşte însă, că această dragoste o va pune într-o situaţie foarte delicată, înfricoşătoare şi frumoasă în acelaşi timp.
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:45 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului Beyaz_gelincik%20(3)
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:45 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului Beyaz_gelincik_1024_4
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:46 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului Beyaz_gelincik%20(1)
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:46 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului Beyazgelincik21yqiz9
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:46 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului Beyaz_Gelincik_Dizisi_Resimleri
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:47 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului Sezin-akbasogullari9
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:47 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului Beyaz-gelincik_67219
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:47 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului Beyaz_gelincik%20(5)
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:48 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului 00024220
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:48 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului Beyaz-gelincik_67246
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:48 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului Beyaz_gelincik_41_bolum
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:49 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului 35i6dys
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:49 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului Beyaz-gelincik1
Sus In jos
miky
Gold RoYaL
Gold RoYaL
miky


Mesaje : 5760
Data de inscriere : 09/04/2012

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 12:49 am

Beyaz Gelincik / La mana destinului 9472_2
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 7:59 pm

Beyaz Gelincik / La mana destinului Ads305zop8
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 7:59 pm

Beyaz Gelincik / La mana destinului Sezinnn
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 8:00 pm

Beyaz Gelincik / La mana destinului Diyarww2
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 8:00 pm

Beyaz Gelincik / La mana destinului Cerengu4
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 8:00 pm

Beyaz Gelincik / La mana destinului Gelincikde0
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 8:00 pm

Beyaz Gelincik / La mana destinului Emroerermaw1
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 8:01 pm

Beyaz Gelincik / La mana destinului Cerenerneyk5
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 8:01 pm

Beyaz Gelincik / La mana destinului Mmqo3
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 8:01 pm

Beyaz Gelincik / La mana destinului Ceren11av7
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitimeVin 13 Apr 2012, 8:01 pm

Beyaz Gelincik / La mana destinului Mermermemceecopyfy9
Sus In jos
Continut sponsorizat





Beyaz Gelincik / La mana destinului Empty
MesajSubiect: Re: Beyaz Gelincik / La mana destinului   Beyaz Gelincik / La mana destinului Icon_minitime

Sus In jos
 
Beyaz Gelincik / La mana destinului
Sus 
Pagina 1 din 9Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Puterea destinului
» ASI ( IMPOTRIVA DESTINULUI )
» La fuerza del destino / Forta destinului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoYaL SeNSaTioNe :: ENTERTAINMENT :: SERIALE TURCESTI-
Mergi direct la: