RoYaL SeNSaTioNe
<script src="http://astuforum.free.fr/js/neige.js"></script>
RoYaL SeNSaTioNe
<script src="http://astuforum.free.fr/js/neige.js"></script>
RoYaL SeNSaTioNe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


ABOUT LIFE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Top postatori
ninnet
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_rcap 
miky
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_rcap 
Madalina
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_rcap 
Matt
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_rcap 
Missy
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_rcap 
Anne
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_rcap 
Monik
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_rcap 
daniella28
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_rcap 
Rose-Marie
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_rcap 
YasSsmin
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 I_vote_rcap 
Ultimele subiecte
» COFFE CHAT
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeSam 29 Oct 2022, 6:09 pm Scris de Mary Lena

» CE MUZICA ASCULTAM ?
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeVin 18 Mar 2016, 12:12 am Scris de Cammy

» POPAS ....DE SUFLET
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMier 03 Feb 2016, 1:06 pm Scris de daniella28

» FUNNY PICS
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Ian 2016, 6:42 pm Scris de valentina

» MERRY CHRISTMAS & HAPPY NEW YEAR
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeVin 01 Ian 2016, 6:52 pm Scris de valentina

» SFANTUL IERARH NICOLAE
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeDum 06 Dec 2015, 2:58 pm Scris de Cammy

» SFANTUL ANDREI
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeLun 30 Noi 2015, 11:41 am Scris de valentina

» EROTISM SI FANTEZIE
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMier 29 Iul 2015, 10:16 am Scris de Mary Lena

» WHAT COST"S YOU TO GIVE HUGS ?
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMier 29 Iul 2015, 10:09 am Scris de Mary Lena


 

 FEMEI VS BARBATI

In jos 
+7
Anne
Caty
Matt
Ilinca
Madalina
Lelya
ninnet
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
ninnet
Admin
Admin
ninnet


Mesaje : 6049
Data de inscriere : 22/01/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMar 06 Mar 2012, 10:32 pm

Barbatul si femeia - de Victor Hugo


Barbatul este cea mai elevata dintre creaturi. Femeia este cel mai sublim ideal.

Dumnezeu a facut pentru barbat un tron, pentru femeie un altar.

Tronul exalta, altarul sfinteste.

Barbatul este creierul, femeia este FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 605673114.

Creierul primeste lumina, FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 605673114 primeste iubire. Lumina fecundeaza, iubirea reinvie.

Barbatul este puternic prin ratiune, femeia este invincibila prin lacrimi.

Ratiunea convinge, lacrimile induioseaza sufletul.

Barbatul este capabil de eroism, femeia - de orice sacrificiu.

Eroismul innobileaza, sacrificiul aduce sublimul.

Barbatul are suprematia, femeia are intuitia.

Suprematia semnifica forta, intuitia reprezinta dreptatea.

Barbatul este un geniu, femeia este un inger.

Geniul este incomensurabil, ingerul este inefabil.

Aspiratia barbatului este catre gloria suprema, aspiratia femei este indreptata catre virtutea desavarsita.

Gloria face totul maret, virtutea face totul divin.

Barbatul este un cod, femeia este evanghelia.

Codul corijeaza, evanghelia ne face perfecti.

Barbatul gandeste, femeia intuieste.

A gandi inseamna a avea creier superior.

A intui, simtind inseamna a avea in frunte o aureola.

Barbatul este un ocean, femeia este un lac.

Oceanul are o perla care il impodobeste, lacul, poezia care-l lumineaza.

Barbatul este un vultur care zboara, femeia - o privighetoare ce canta.

A zbura inseamna a domina spatiul, a canta inseamna a cuceri sufletul.

Barbatul este un templu, femeia este sanctuarul.

In fata templului ne descoperim, in fata sanctuarului ingenunchem.

Barbatul este plasat acolo unde se sfarseste pamantul, femeia acolo unde incepe cerul.
Sus In jos
https://royal-sensatione.forumgratuit.ro
Matt
Global Moderator
Global Moderator
Matt


Mesaje : 2384
Data de inscriere : 02/02/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMier 07 Mar 2012, 12:33 am

Madalina a scris:
matuka a scris:

nu pierd beeey ,nu pierd FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 1188717002 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 3278503533 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 392186444 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 1561011160 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 3784364990 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 3784364990 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 3784364990

nuuuuuuuu? FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 449339913 Very Happy
nimic nu se pierde. FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 449339913 ...totul se transforma FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 260100751
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMier 07 Mar 2012, 8:38 pm

matuka a scris:
Madalina a scris:


nuuuuuuuu? FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 449339913 Very Happy
nimic nu se pierde. FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 449339913 ...totul se transforma FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 260100751


FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 756648921 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 3253811160
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMier 07 Mar 2012, 8:38 pm

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 64754_222167551214625_192369894194391_400426_1475551288_n
Sus In jos
Matt
Global Moderator
Global Moderator
Matt


Mesaje : 2384
Data de inscriere : 02/02/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMar 13 Mar 2012, 6:21 pm

Femeia si ....geografia

Intre 18 si 21 de ani o femeie este ca Africa sau Australia. Este
jumatate descoperita, jumatate salbatica si natural de frumoasa, cu
tufisiuri ce imprejmuiesc deltele fertile.


Intre 21 si 30 de ani o femeie este ca America sau Japonia. Complet
descoperita, foarte bine dezvoltata si deschisa comertului in special
cu tari cu bani sau cu masini.


Intre 30 si 35 de ani, ea este ca India sau Spania. Foarte fierbinte, relaxata si convinsa de frumusetea sa.


Intre 35 si 40 de ani o femeie este ca Franta sau Argentina. Ea
poate ca este pe jumatate distrusa din cauza razboiului dar inca poate
fi un loc de vizitat caldut si placut.


Intre 40 si 50 de ani, ea este ca Yugoslavia sau Iraq. A pierdut
razboiul si este vanata de greselile trecutului. Reconstructia masiva
este necesara.


Intre anii 50 - 60 o femeie este ca Rusia sau Canada. Foarte
intinsa, linistita, cu granitele nepatrulate si climatul neprimitor si
rece.


Intre 60 si 70 de ani o femeie este ca Anglia sau Mongolia. Cu un glorios si atotcuceritor trecut dar fara nici un viitor.


Dupa 70, ea devine Albania sau Afghanistan. Toata lumea stie unde este dar nimeni nu vrea sa se duca la ea.
Sus In jos
Matt
Global Moderator
Global Moderator
Matt


Mesaje : 2384
Data de inscriere : 02/02/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMar 13 Mar 2012, 6:22 pm

30 de adevaruri universale despre barbati:

1. De ce ar trebui sa-ti reamintesc ca te iubesc? Deja ti-am spus asta o data.
2. Voi face orice pentru sex. Te voi lua chiar si de sotie.
3. Nu-mi place sa ma cert cu tine. Mai bine gasim un compromis.
4. Cand vorbesti bland, nu ma pot abtine sa nu te ascult.
5. Trebuie sa mi se spuna "nu" din cand in cand. Nu prea des, doar cat sa-mi aduc aminte cat valorezi.
6. Te rog nu ma intreba cum arati daca nu esti pregatita sa auzi adevarul.
7. Ochii mei observa alte femei mai des atunci cand esti suparata pe mine.
8. Daca nu simt ca te pot face fericita, ma simt mai putin barbat.
9. Ma astept sa fii gata atunci cand vin sa te iau de acasa.
10. Imi este frica sa las o femeie sa vada ce-i in sufletul meu. Ma tem ca va profita de mine.
11. Daca nu te poti impune cand ma comport ca un copil rasfatat, mi-e greu sa cred ca vei face fata atunci cand voi fi suparat.
12. Daca ai facut ceva ce m-a ranit si nu aduc vorba despre asta, inseamna ca ma gandesc sa te parasesc.
13. Nu citesc ganduri. Tine minte, nu sunt femeie.
14. Poate te pricepi tu la moda, dar mi-ar placea daca te-ai imbraca pentru mine, nu pentru alte femei.
15. Daca chelesc, nu e ceva de ras. Ti-ar placea daca eu as face glume pe seama greutatii tale?
16.Daca eu iti vorbesc despre fotbal si tu arati plictisita, n-ar fi
dragut sa-ti aduci aminte de toate momentele in care eu te-am ascultat
vorbind despre lucrurile importante pentru tine?
17. Femeia pe
care o iubesc este usor de multumit. Apreciaza efortul pe care il depun
pentru a o face fericita, chiar daca nu nimeresc toate detaliile.
18. Arati sexy in rochie.
19. In timpul sexului, urechile mele sunt la fel de sensibile la vorbele tale precum este pielea ta la atingerea mea.
20. Ma faci sa simt ca ai incredere in mine atunci cand imi ceri sfatul.
21. Ma simt ca intr-o competitie atunci cand insisti sa detii controlul.
22. Este mai important pentru mine sa fiu respectat decat iubit.
23. Vreau ca fiecare barbat sa ma invidieze atunci cand apari la bratul meu.
24.Cand sunt suparat sunt foarte sensibil la tonalitatea vocii tale. Felul
in care imi spui ceva este mai important decat ceea ce spui atunci.
25. Sunt mai nesigur decat par. De ce crezi ca am nevoie de respectul tau atat de mult?
26. Nu stiu intotdeauna cum ma simt. De aceea nu-ti spun.
27. Daca spun ceva si fac altceva, ai incredera in actiunile mele – ele iti vor spune intotdeauna ce e in mea.
28. Nu-mi place sa ma cert si nu-mi place sa ghicesc care e problema. Mai bine spune-mi direct ca sa pot repara lucrurile.
29. Un gentleman ar trebui sa fie intotdeauna respectat de doamna lui in public, chiar daca aceasta nu este de acord cu el.
30. Daca ma inseli, imi este aproape imposibil sa trec peste asta.
Sus In jos
Matt
Global Moderator
Global Moderator
Matt


Mesaje : 2384
Data de inscriere : 02/02/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMar 13 Mar 2012, 6:24 pm

Elementul chimic "" Femeia ""...

. DESCOPERITA: De mult timp, de un chimist pe nume ADAM. Data descoperirii este necunoscuta.


2. SIMBOL: Fm


3. APARITIA IN NATURA: peste tot atunci cand nu o cauti, si nicaieri atunci cand e cautata. De obicei, apare in locurile cu populatie umana.


4. OBTINERE: La inceput a fost preparata dintr-o coasta; cu timpul, insa, datorita evolutiei, se prepara din greseala. Cu toate ca s-au intreprins multe incercari, o sinteza a acestui element nu a reusit nici unui cercetator...


5. GREUTATE ATOMICA: Se cunosc mai multi izotopi:
izotopul "snur" ( 45 kg ),
izotopul "dama bine" ( 55 kg ),
izotopul "forme pline" ( 65 kg )
izotopul "batoza" ( 100 kg ).
Din cauza acestor izotopi, elementul nu are un loc bine stabilit in sistemul periodic al ei

6. RASPANDIRE: Se gaseste in natura, in stare libera sau in combinatii.


7. PROPRIETATI FIZICE: Suprafata este acoperita, in general, cu un strat de pudra. Se gaseste in patru stari de agregare:
stare amorfa (pana la 16 ani),
stare cristalina (16-35 de ani),
stare gelatinoasa (35-50 de ani) si
stare uscata (peste 50 de ani).
Aflat in starile cristalina si gelatinoasa, elementul fierbe la simplul contact, ingheata greu si brusc se topeste cand este bine tratat. Daca la inceput e dulce, o data cu trecerea timpului se acreste, devine amar si apoi otrava curata. Poate fi acru si la tratari nepotrivite. Daca e lovit, scoate sunete ascutite.

Poate crea multe dureri de cap. Spectrele sunt de la blond, roscat pana la negru. Se dizolva greu in lichide... Solubila in acid sulfuric!




8. PROPRIETATI CHIMICE: Liber, ataca FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 605673114. Combinat, ataca ficatul si punga. Are o mare afinitate pentru metalele rare si pietrele pretioase (mai ales combinatii cubice cristaline ale carbonului) si absoarbe usor, in cantitati apreciabile, bauturi fine, prajituri si multe alte delicatese. Poate exploda instantaneu daca activitatile planificate nu au loc. O reactie violenta apare atunci cand e lasata in stare libera. Este un foarte bun agent reducator al finantelor barbatilor !


9. INTREBUINTARE: Se intrebuinteaza mai ales in bucatarii si in dormitoare. Se mai foloseste ca podoaba, pentru ridicarea nivelului si, accidental, pentru inmultire. (Caz in care se produce o crestere in volum, cu centre de distributie a laptelui.)
Elementul este folosit de asemenea pentru a creste efectul estetic al masinilor sport.


10. METODE DE ANALIZA: Elementul in stare pura se inroseste daca este descoperit sau vazut in starea sa naturala. Se inverzeste in prezenta unui izotop cu insusiri mai bune
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMar 13 Mar 2012, 6:32 pm

matuka a scris:
Femeia si ....geografia

Intre 18 si 21 de ani o femeie este ca Africa sau Australia. Este
jumatate descoperita, jumatate salbatica si natural de frumoasa, cu
tufisiuri ce imprejmuiesc deltele fertile.


Intre 21 si 30 de ani o femeie este ca America sau Japonia. Complet
descoperita, foarte bine dezvoltata si deschisa comertului in special
cu tari cu bani sau cu masini.


Intre 30 si 35 de ani, ea este ca India sau Spania. Foarte fierbinte, relaxata si convinsa de frumusetea sa.


Intre 35 si 40 de ani o femeie este ca Franta sau Argentina. Ea
poate ca este pe jumatate distrusa din cauza razboiului dar inca poate
fi un loc de vizitat caldut si placut.


Intre 40 si 50 de ani, ea este ca Yugoslavia sau Iraq. A pierdut
razboiul si este vanata de greselile trecutului. Reconstructia masiva
este necesara.


Intre anii 50 - 60 o femeie este ca Rusia sau Canada. Foarte
intinsa, linistita, cu granitele nepatrulate si climatul neprimitor si
rece.


Intre 60 si 70 de ani o femeie este ca Anglia sau Mongolia. Cu un glorios si atotcuceritor trecut dar fara nici un viitor.


Dupa 70, ea devine Albania sau Afghanistan. Toata lumea stie unde este dar nimeni nu vrea sa se duca la ea.


nu zau ? FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2903403757 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2903403757 geografia voastra unde e ? FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMar 13 Mar 2012, 6:35 pm

matuka a scris:
30 de adevaruri universale despre barbati:

1. De ce ar trebui sa-ti reamintesc ca te iubesc? Deja ti-am spus asta o data.
2. Voi face orice pentru sex. Te voi lua chiar si de sotie.
3. Nu-mi place sa ma cert cu tine. Mai bine gasim un compromis.
4. Cand vorbesti bland, nu ma pot abtine sa nu te ascult.
5. Trebuie sa mi se spuna "nu" din cand in cand. Nu prea des, doar cat sa-mi aduc aminte cat valorezi.
6. Te rog nu ma intreba cum arati daca nu esti pregatita sa auzi adevarul.
7. Ochii mei observa alte femei mai des atunci cand esti suparata pe mine.
8. Daca nu simt ca te pot face fericita, ma simt mai putin barbat.
9. Ma astept sa fii gata atunci cand vin sa te iau de acasa.
10. Imi este frica sa las o femeie sa vada ce-i in sufletul meu. Ma tem ca va profita de mine.
11. Daca nu te poti impune cand ma comport ca un copil rasfatat, mi-e greu sa cred ca vei face fata atunci cand voi fi suparat.
12. Daca ai facut ceva ce m-a ranit si nu aduc vorba despre asta, inseamna ca ma gandesc sa te parasesc.
13. Nu citesc ganduri. Tine minte, nu sunt femeie.
14. Poate te pricepi tu la moda, dar mi-ar placea daca te-ai imbraca pentru mine, nu pentru alte femei.
15. Daca chelesc, nu e ceva de ras. Ti-ar placea daca eu as face glume pe seama greutatii tale?
16.Daca eu iti vorbesc despre fotbal si tu arati plictisita, n-ar fi
dragut sa-ti aduci aminte de toate momentele in care eu te-am ascultat
vorbind despre lucrurile importante pentru tine?
17. Femeia pe
care o iubesc este usor de multumit. Apreciaza efortul pe care il depun
pentru a o face fericita, chiar daca nu nimeresc toate detaliile.
18. Arati sexy in rochie.
19. In timpul sexului, urechile mele sunt la fel de sensibile la vorbele tale precum este pielea ta la atingerea mea.
20. Ma faci sa simt ca ai incredere in mine atunci cand imi ceri sfatul.
21. Ma simt ca intr-o competitie atunci cand insisti sa detii controlul.
22. Este mai important pentru mine sa fiu respectat decat iubit.
23. Vreau ca fiecare barbat sa ma invidieze atunci cand apari la bratul meu.
24.Cand sunt suparat sunt foarte sensibil la tonalitatea vocii tale. Felul
in care imi spui ceva este mai important decat ceea ce spui atunci.
25. Sunt mai nesigur decat par. De ce crezi ca am nevoie de respectul tau atat de mult?
26. Nu stiu intotdeauna cum ma simt. De aceea nu-ti spun.
27. Daca spun ceva si fac altceva, ai incredera in actiunile mele – ele iti vor spune intotdeauna ce e in mea.
28. Nu-mi place sa ma cert si nu-mi place sa ghicesc care e problema. Mai bine spune-mi direct ca sa pot repara lucrurile.
29. Un gentleman ar trebui sa fie intotdeauna respectat de doamna lui in public, chiar daca aceasta nu este de acord cu el.
30. Daca ma inseli, imi este aproape imposibil sa trec peste asta.



dintre toate asta e cea mai cea FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 daca stiti nu ? FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624


Daca ma inseli, imi este aproape imposibil sa trec peste asta.


Sus In jos
Matt
Global Moderator
Global Moderator
Matt


Mesaje : 2384
Data de inscriere : 02/02/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMar 13 Mar 2012, 6:40 pm

Madalina a scris:
matuka a scris:
30 de adevaruri universale despre barbati:

1. De ce ar trebui sa-ti reamintesc ca te iubesc? Deja ti-am spus asta o data.
2. Voi face orice pentru sex. Te voi lua chiar si de sotie.
3. Nu-mi place sa ma cert cu tine. Mai bine gasim un compromis.
4. Cand vorbesti bland, nu ma pot abtine sa nu te ascult.
5. Trebuie sa mi se spuna "nu" din cand in cand. Nu prea des, doar cat sa-mi aduc aminte cat valorezi.
6. Te rog nu ma intreba cum arati daca nu esti pregatita sa auzi adevarul.
7. Ochii mei observa alte femei mai des atunci cand esti suparata pe mine.
8. Daca nu simt ca te pot face fericita, ma simt mai putin barbat.
9. Ma astept sa fii gata atunci cand vin sa te iau de acasa.
10. Imi este frica sa las o femeie sa vada ce-i in sufletul meu. Ma tem ca va profita de mine.
11. Daca nu te poti impune cand ma comport ca un copil rasfatat, mi-e greu sa cred ca vei face fata atunci cand voi fi suparat.
12. Daca ai facut ceva ce m-a ranit si nu aduc vorba despre asta, inseamna ca ma gandesc sa te parasesc.
13. Nu citesc ganduri. Tine minte, nu sunt femeie.
14. Poate te pricepi tu la moda, dar mi-ar placea daca te-ai imbraca pentru mine, nu pentru alte femei.
15. Daca chelesc, nu e ceva de ras. Ti-ar placea daca eu as face glume pe seama greutatii tale?
16.Daca eu iti vorbesc despre fotbal si tu arati plictisita, n-ar fi
dragut sa-ti aduci aminte de toate momentele in care eu te-am ascultat
vorbind despre lucrurile importante pentru tine?
17. Femeia pe
care o iubesc este usor de multumit. Apreciaza efortul pe care il depun
pentru a o face fericita, chiar daca nu nimeresc toate detaliile.
18. Arati sexy in rochie.
19. In timpul sexului, urechile mele sunt la fel de sensibile la vorbele tale precum este pielea ta la atingerea mea.
20. Ma faci sa simt ca ai incredere in mine atunci cand imi ceri sfatul.
21. Ma simt ca intr-o competitie atunci cand insisti sa detii controlul.
22. Este mai important pentru mine sa fiu respectat decat iubit.
23. Vreau ca fiecare barbat sa ma invidieze atunci cand apari la bratul meu.
24.Cand sunt suparat sunt foarte sensibil la tonalitatea vocii tale. Felul
in care imi spui ceva este mai important decat ceea ce spui atunci.
25. Sunt mai nesigur decat par. De ce crezi ca am nevoie de respectul tau atat de mult?
26. Nu stiu intotdeauna cum ma simt. De aceea nu-ti spun.
27. Daca spun ceva si fac altceva, ai incredera in actiunile mele – ele iti vor spune intotdeauna ce e in mea.
28. Nu-mi place sa ma cert si nu-mi place sa ghicesc care e problema. Mai bine spune-mi direct ca sa pot repara lucrurile.
29. Un gentleman ar trebui sa fie intotdeauna respectat de doamna lui in public, chiar daca aceasta nu este de acord cu el.
30. Daca ma inseli, imi este aproape imposibil sa trec peste asta.



dintre toate asta e cea mai cea FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 daca stiti nu ? FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624


Daca ma inseli, imi este aproape imposibil sa trec peste asta.


FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 69fa2b1b2599e0cb2f06d8d0e713edbbaproape imposibil FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 233fc55f27f84742efd47c8f528780d5FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2275bdbb48a852cffe916bddd75a9909
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMar 13 Mar 2012, 6:43 pm

matuka a scris:
Madalina a scris:




dintre toate asta e cea mai cea FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 daca stiti nu ? FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624


Daca ma inseli, imi este aproape imposibil sa trec peste asta.


FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 69fa2b1b2599e0cb2f06d8d0e713edbbaproape imposibil FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 233fc55f27f84742efd47c8f528780d5FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2275bdbb48a852cffe916bddd75a9909


daca esti istet ......este imposibil de aflat ,deci ...nici usturoi na i mancat
nici.............. FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2911315496
Sus In jos
ninnet
Admin
Admin
ninnet


Mesaje : 6049
Data de inscriere : 22/01/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeMier 14 Mar 2012, 5:57 pm

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 422779_228326163925577_120991581325703_467035_922364765_n
Sus In jos
https://royal-sensatione.forumgratuit.ro
Matt
Global Moderator
Global Moderator
Matt


Mesaje : 2384
Data de inscriere : 02/02/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 15 Mar 2012, 12:09 pm

Analiza chimica a femeii

ANALIZA CHIMICA A FEMEII

ELEMENT: Femeia;
SIMBOL: Fe;
DESCOPERITOR: Adam;
MASA ATOMICA: Acceptata cu 55kg, dar variaza intre 45kg si 225kg

PROPRIETATI FIZICE:
1) suprafata acoperita in mod normal cu o pelicula de vopsea si pudra
2) fierbe din senin, ingheata aparent fara motiv
3) se topeste daca primeste tratament special
4) devine amara daca este folosita incorect

PROPIETATI CHIMICE:
1) afinitate pentu aur, argint, platina si toate pietrele pretioase
2) absoarbe cantitati mari de substante pretioase
3) explodeaza in mod spontan fara motiv sau avertizare
4) cel mai puternic agent de reducere a banilor cunoscut.

Sus In jos
ninnet
Admin
Admin
ninnet


Mesaje : 6049
Data de inscriere : 22/01/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 15 Mar 2012, 12:14 pm

matuka a scris:
Analiza chimica a femeii

ANALIZA CHIMICA A FEMEII

ELEMENT: Femeia;
SIMBOL: Fe;
DESCOPERITOR: Adam;
MASA ATOMICA: Acceptata cu 55kg, dar variaza intre 45kg si 225kg

PROPRIETATI FIZICE:
1) suprafata acoperita in mod normal cu o pelicula de vopsea si pudra
2) fierbe din senin, ingheata aparent fara motiv
3) se topeste daca primeste tratament special
4) devine amara daca este folosita incorect

PROPIETATI CHIMICE:
1) afinitate pentu aur, argint, platina si toate pietrele pretioase
2) absoarbe cantitati mari de substante pretioase
3) explodeaza in mod spontan fara motiv sau avertizare
4) cel mai puternic agent de reducere a banilor cunoscut.



FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 449339913 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 449339913 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2903403757 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2903403757 misogini
Sus In jos
https://royal-sensatione.forumgratuit.ro
ninnet
Admin
Admin
ninnet


Mesaje : 6049
Data de inscriere : 22/01/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 15 Mar 2012, 6:09 pm

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 423688_1923696310069_1771965437_965600_184708657_n FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2903403757
Sus In jos
https://royal-sensatione.forumgratuit.ro
Matt
Global Moderator
Global Moderator
Matt


Mesaje : 2384
Data de inscriere : 02/02/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 15 Mar 2012, 9:05 pm

ISIS a scris:
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 423688_1923696310069_1771965437_965600_184708657_n FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2903403757
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 3973294401
Sus In jos
Matt
Global Moderator
Global Moderator
Matt


Mesaje : 2384
Data de inscriere : 02/02/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 15 Mar 2012, 9:05 pm

Sus In jos
ninnet
Admin
Admin
ninnet


Mesaje : 6049
Data de inscriere : 22/01/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 15 Mar 2012, 9:14 pm

matuka a scris:

o soferita profesionista ...si o doamna frumoasa pe deasupra FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2745205407
Sus In jos
https://royal-sensatione.forumgratuit.ro
Ra_luka
Membru RoYaL
Membru RoYaL
Ra_luka


Mesaje : 113
Data de inscriere : 05/03/2012
Varsta : 44

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeSam 17 Mar 2012, 10:25 pm

ISIS a scris:
FEMEI VS BARBATI

Femeile

Femeil sunt cinstite, loiale si iertatoare. Ele sunt destepte, pentru ele cunoastere=putere. Femeile vor sa faca totul cat mai bine pentru familie, prieteni si pentru ele insele. Inima lor se frange cand moare un prieten. Sunt triste cand moare cineva din familie si totusi suporta durerea. O femeie poate face o seara romantica de neuitat.

Barbatii
Barbatii sunt buni la carat lucruri grele si la omorat paianjenii. FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 767205013



\

perfect ,imi place la ei romantismul e in stomac FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 449339913
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeDum 18 Mar 2012, 8:47 am

Ra_luka a scris:
ISIS a scris:
FEMEI VS BARBATI

Femeile

Femeil sunt cinstite, loiale si iertatoare. Ele sunt destepte, pentru ele cunoastere=putere. Femeile vor sa faca totul cat mai bine pentru familie, prieteni si pentru ele insele. Inima lor se frange cand moare un prieten. Sunt triste cand moare cineva din familie si totusi suporta durerea. O femeie poate face o seara romantica de neuitat.

Barbatii
Barbatii sunt buni la carat lucruri grele si la omorat paianjenii. FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 767205013



\

perfect ,imi place la ei romantismul e in stomac FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 449339913


FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2350471624 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2479467106 FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 2479467106
Sus In jos
Ra_luka
Membru RoYaL
Membru RoYaL
Ra_luka


Mesaje : 113
Data de inscriere : 05/03/2012
Varsta : 44

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeDum 25 Mar 2012, 5:44 pm

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 00ik051igWa


SARUTUL
ABDOMENULUI I.Aseaza-te in genunchi , ridica-i usor camasa/bluza
partenerului , si porneste explorare , cu gura , a abdomenului.

-SARUTUL ABDOMENULUI II.Cand iubitul/iubita ta sta intins(a) pe spate , saruta-i cu delicate-te abdomenul , muscandu-l usor.

-SARUTUL
ADANC AL GATULUI.Ia-ti in brate partenerul , si saruta-l , amandoi cu
gurile largi deschise , ca si cum ati incerca sa va patrundeti reciproc
in gat , cat nai adanc , cu limbile.

-SARUTUL AGRESIV . In timp
ce iti saruti partenerul, musca-i usor buza inferioara , apoi arunca-i o
privire pentru a te convinge ca totul este FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 1753682.Continua prin a-i suge cu
delicatete buza "vatamata" si ii vei provoca o senzatie tulburatoare...

-SARUTUL
AMETITOR.In faza initiala , rotiti-va cu viteza, fiecare in jurul
propriului lui sau corp ,timp de 2-3 minute, apoi incercati sa va
sarutati.

-SARUTUL "ARIPILE INGERULUI" .Prinde intre buze o
bucatica de gheata si aseaz-o pe ceafa persoanei iubite. Plimba gheata
usor catre omoplati sugand-o intermitent ,pana cand se topeste , fara
a-ti dezlipi buzele de pe pielea partenerului.

B

-SARUTUL
BALONULUI.In timp ce saruti cu limba usor iesita inafara si cu buzele
presate de buzele partenerului tau, sufla in gura lui ,facand sa i se
umfle orajii.Este distractiv si ii va provoca un fior nemaiintalnit.Nu
sufla prea tare !

-SARUTUL BAUTURII.Gusta fara a inghiti din ceea
ce iti place sa bei (suc , vin etc.) , apoi saruta-ti partenerul ,
strecurandu-i in gura bautura preferata.

-SARUTUL
BOMBOANEI.Pune-ti in gura o bomboana aromata de genul acadelei , apoi
incepe sa o/il sauti.Bomboana se va topi ,raspandind o senzatie
gustativa nemaipomenita.


-SARUTUL BURICULUI.Saruta sau
rasufla usor peste buric.Lucrul acesta ii va provoca adanci fiori
launtrici si il/o va gadila deopotriva.

-SARUTUL BURICULUI
II.Ridica-ti camasa /bluza ta si pe cea a partenerului.Plaseaza-ti
buricul in dreptul buricului ei/lui ; lansati-va apoi intr-un sarut
pasionat .

-SARUTUL BUZEI DE JOS.Pe cand iti saruti perechea ,
incepe sa ii sugi usor buza inferioara.Daca poti , trage-i usor buza in
afara .Este un sarut pasional si usor amagitor ,care poate duce catre un
altul ,mult mai intens.



C

-SARUTUL CAPRIOAREI. O atingere suava a obrazului cu buzele si cu limba .

-SARUTUL
CIOCANULUI JUCAUS. Saruta-ti iubitul/iubita , cu lovituri usoare si
repetate ale buzelor tale pe buzele lui/ei (ca si cum ai scuipa seminte ,
fara a scuipa de fapt).Un sarut distractiv.

-SARUTUL CONTURULUI BUZELOR.Traseaza usor cu varful limbii conturul buzelor partenerului.Este excitant si inviorator.

-SARUTUL CREMEI DE CIOCOLATA.Pune-i niste crema de ciocolata ,inca calda , pe abdomen si delecteaza-te lingand.

-SARUTUL
CU CIUGULITURI ( I ).In timp ce va sarutati , musca usor (ciuguleste cu
dintii ) limba partenerului tau.Acesta ii va trezi o senzatie erotica
si il/o va face sa rada.

-SARUTUL CU CIUGULITURI ( II ). Cand iti
saruti iubitul/iubita , ciuguleste cu dintii buzele lui/ei.Trebuie sa
ai grija sa nu musti prea tare , pentru a nu il/o rani.Cand este
executat corect , acest sarut trezeste senzatii de extraordinare.

-SARUTUL
CU CUBUL DE GHEATA.Pune-i partenerului un cub de gheta pe buric si
ameninta ca , daca se misca si il face sa cada , vei inceta sa o/il mai
saruti.Cand cubul se topeste poti sa ii imprastii apa rece pe corpul
partenerului , dandu-i astfel o senzatie nemaipomenita.

-SARUTUL
CU FRISCA.Pune putina frisca la baza gatului partenerului , apoi linge-o
, fara a te grabi.Apoi , cu cativa stropi de frisca aflati inca pe
buzele tale , saruta-l /sarut-o pe buze.

-SARUTUL CU
GADILATURI.Cand iti imbratisezi partenerul , incepe sa il gadili
,facandu-l sa rada.Saruta-l in timp ce rade.Gadila-l si saruta-l apoi
din nou.Femeile , mai ales , adora asta.

-SARUTUL CU
INGHETATA.Serveste-te cu o lingurita de lingurita de inghetata , apoi
saruta-ti iubitul/iubita.Este rece dar si fierbinte in acelasi timp.Este
distractiv , pentru ca puteti continua hranindu-va unul pe altul cu
inghetata.

-SARUTUL CU LINSUL BURICULUI.Ia o inghetata sau o
bautura delicioasa , pune-o in buricul iubitului / iubitei si incepe sa o
savurezi folosind-ti limba.

-SARUTUL CU MUSCATURA.Scopul tau nu
este sa faci o varsare de sange , ci sa ii lasi ,cu blandete ,pe piele o
urma care sa ii dovedeasca ca intalnirea voastra nu a fost un vis.Face
parte de obicei din preludiul erotic.

-SARUTUL CU MUSCATURI AL
GATULUI.Musca usor (ciuguleste cu dintii) , in sus si in jos , gatul
iubitei/iubitului.Finalizeaza cu un sarut tandru pe buze.

-SARUTUL
CU OCHII DESCHISI.Priveste-ti partenerul in ochi .In timp ce ochii tai
ii fixeaza pe ai lui/ei , apleaca-te si da-i o sarutare usoara pe buze ,
fara a pierde contactul vizual.Aceasta ii va comunica partenerului cat
de mult tii la el si , totodata , ii va da senzatia de fluturasi in
stomac.


-SARUTUL CU SPUMA DE BAIE.Umple cada cu apa si cu
spuma din belsug.In timp ce sunteti in baie , spalati-va si sarutati-va
concomitent , unul pe celalalt .Va fi o distractie pe cinste care va
putea duce catre lucruri si mai interesante.

Sus In jos
Ra_luka
Membru RoYaL
Membru RoYaL
Ra_luka


Mesaje : 113
Data de inscriere : 05/03/2012
Varsta : 44

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeDum 25 Mar 2012, 5:46 pm

Ce spun buzele tale despre viata sexuala?



FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 -Ce-spun-buzele-tale-despre-viata-sexuala---a9d894d245a2-333-198-1-85

Stuart Brody, profesor de psihologie la Universitatea West Of Scotland sustine ca abilitatea femeii de a avea orgasm ii poate fi citita pe buze, la propriu.



Profesorul a scris si o lucrare in acest sens in care pretinde ca dupa ani de studiu, buzele unei femei spun totul despre viata sa sexuala. Tuberculul buzei, partea mai proeminenta a buzei de sus, situata sub arcul lui Cupidon este cel mai bun indicator al satisfactiei sexuale a unei femei.

Cu toate ca buzele pline ofera impresia unei senzualitati sporite, Brody spune ca trebuie sa ne uitam la partea mai proeminenta a buzei de sus, decat la forma generala a buzelor.
Studiul efectuat a luat in calcul 258 de femei de origine scotiana cu o varsta medie de 27 de ani. S-a constatat ca participantele ce prezentau un tubercul mai proeminent aveau o viata sexuala mai activa si sanse mai mari de a atinge orgasmul vaginal. Criticii au fost sceptici in privinta acestui studiu, dar Brody este obisnuit cu astfel de reactii. In 2008 acesta a mai lansat un studiu similar in care facea o analogie intre mersul femeilor si abilitatea de a orgasma.
Teoria profesorului sustine ca tuberculul nu influenteaza puterea sexuala a femeilor ci pur si simplu indica calitatea vietii sexuale.

Pe de alta parte o pereche de buze pline, face o femeie mai atractiva din punct de vedere sexual si astfel aceasta este inclinata sa primeasca mai multe propuneri de la sexul opus. Concluzia? Sansele de a face mai mult sex cresc si influenteaza rezultatele studiului. In orice caz, teoria se bazeaza numai pe buze proeminente natural, asa ca nu va grabiti sa faceti injectii cu colagen.

sursa: socialdiva.ro.

Sus In jos
Ra_luka
Membru RoYaL
Membru RoYaL
Ra_luka


Mesaje : 113
Data de inscriere : 05/03/2012
Varsta : 44

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeSam 02 Iun 2012, 9:40 pm

7 miracole la bărbati şi la femei
7 miracole la bărbaţi:

1. Toţi bărbaţii sunt al dracului de ocupaţi.
2. Deşi sunt ocupaţi, au vreme de femei.
3. Deşi au vreme de femei, nu prea îi interesează de ele.
4. Deşi nu prea îi interesează femeile, tot timpul au una lângă ei.
5. Deşi tot timpul au una lângă ei, se mai dau şi la alta sau altele.
6. Deşi se mai dau la alta sau altele, se enervează dacă femeia cu care sunt îi părăseşte.
7. Deşi femeia cu care sunt îi părăseşte, tot nu învaţă din greşelile pe care le fac (şi tot se mai dau la altele).

7 miracole la femei:
1. Pentru o femeie, este tot timpul importantă securitatea "materială".
2. Deşi este important a supravieţui din punct de vedere material, ele tot timpul îşi cumpără haine scumpe.
3. Deşi ele tot timpul îşi cumpără haine scumpe, niciodată nu au cu ce să se îmbrace.
4. Deşi ele spun că nu au niciodată cu ce să se îmbrace, tot timpul se îmbracă frumos.
5. Deşi tot timpul se îmbracă frumos, haina pe care o pun pe ele este doar "cârpă veche".
6. Deşi ele zic că este doar o "cârpă veche", se aşteaptă de la tine să le faci complimente.
7. Deşi tu încerci să le faci complimente, ele nu te cred niciodată..!.





FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 88qj6wvz8cv
Sus In jos
myryam_myry
Membru RoYaL
Membru RoYaL
myryam_myry


Mesaje : 275
Data de inscriere : 28/12/2012
Localizare : peste tot

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeVin 28 Dec 2012, 1:44 pm

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 480438_484728148228485_1276836635_n
Sus In jos
Mihai
Membru RoYaL
Membru RoYaL
Mihai


Mesaje : 20
Data de inscriere : 27/02/2012
Varsta : 52
Localizare : nelocalizabil

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitimeSam 12 Ian 2013, 10:59 pm

ISIS a scris:
FEMEI VS BARBATI

Femeile

Femeil sunt cinstite, loiale si iertatoare. Ele sunt destepte, pentru ele cunoastere=putere. Femeile vor sa faca totul cat mai bine pentru familie, prieteni si pentru ele insele. Inima lor se frange cand moare un prieten. Sunt triste cand moare cineva din familie si totusi suporta durerea. O femeie poate face o seara romantica de neuitat.

Barbatii
Barbatii sunt buni la carat lucruri grele si la omorat paianjenii. FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 767205013

e adevarat ca sinteti bune si iertatoare ..hahaha..ma faci sa rad

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 63658_319044601535184_1247380888_n
Sus In jos
Continut sponsorizat





FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
FEMEI VS BARBATI
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoYaL SeNSaTioNe :: ALL ABOUT SEX :: TOTUL DESPRE SEX-
Mergi direct la: