RoYaL SeNSaTioNe
<script src="http://astuforum.free.fr/js/neige.js"></script>
RoYaL SeNSaTioNe
<script src="http://astuforum.free.fr/js/neige.js"></script>
RoYaL SeNSaTioNe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


ABOUT LIFE
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Top postatori
ninnet
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_rcap 
miky
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_rcap 
Madalina
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_rcap 
Matt
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_rcap 
Missy
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_rcap 
Anne
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_rcap 
Monik
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_rcap 
daniella28
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_rcap 
Rose-Marie
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_rcap 
YasSsmin
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_lcapFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_voting_barFEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 I_vote_rcap 
Ultimele subiecte
» COFFE CHAT
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeSam 29 Oct 2022, 6:09 pm Scris de Mary Lena

» CE MUZICA ASCULTAM ?
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeVin 18 Mar 2016, 12:12 am Scris de Cammy

» POPAS ....DE SUFLET
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeMier 03 Feb 2016, 1:06 pm Scris de daniella28

» FUNNY PICS
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 21 Ian 2016, 6:42 pm Scris de valentina

» MERRY CHRISTMAS & HAPPY NEW YEAR
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeVin 01 Ian 2016, 6:52 pm Scris de valentina

» SFANTUL IERARH NICOLAE
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeDum 06 Dec 2015, 2:58 pm Scris de Cammy

» SFANTUL ANDREI
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeLun 30 Noi 2015, 11:41 am Scris de valentina

» EROTISM SI FANTEZIE
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeMier 29 Iul 2015, 10:16 am Scris de Mary Lena

» WHAT COST"S YOU TO GIVE HUGS ?
FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeMier 29 Iul 2015, 10:09 am Scris de Mary Lena


 

 FEMEI VS BARBATI

In jos 
+7
Anne
Caty
Matt
Ilinca
Madalina
Lelya
ninnet
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Mihai
Membru RoYaL
Membru RoYaL
Mihai


Mesaje : 20
Data de inscriere : 27/02/2012
Varsta : 52
Localizare : nelocalizabil

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeSam 12 Ian 2013, 11:00 pm

"N-am anunțat poliția că mi-a disparut cartea de credit, fiindcă indiferent cine a furat-o cheltuieste mai puțin decât nevastă-mea.” FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 3254359074
Sus In jos
Madalina
Moderator
Moderator
Madalina


Mesaje : 4234
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Bucuresti

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeDum 13 Ian 2013, 1:04 pm

Mihai a scris:
"N-am anunțat poliția că mi-a disparut cartea de credit, fiindcă indiferent cine a furat-o cheltuieste mai puțin decât nevastă-mea.” FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 3254359074

mi'ar trebui si mie o carte de credit FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 2350471624 o golesc si o returnez prin posta destinatarului FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 2350471624
Sus In jos
Matt
Global Moderator
Global Moderator
Matt


Mesaje : 2384
Data de inscriere : 02/02/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeLun 18 Feb 2013, 11:24 am

Diferenta intre barbati si femei

1.Numele:
Daca Ana, Maria, Cristina si Andreea se intalnesc la o cafea, ele vor dialoga, spunandu-si Ana, Maria, Cristina si Andreea.
Daca Radu, Mihai, George si Marius ies la o bere, vor dialoga spunandu-si (afectuos): "Grasule", "Prostule", "Testosule", "Cap" sau "Mosule".

2. Achitarea notei de plata:
Cand se primeste nota de plata, Radu, Mihai, George si Marius vor plati fiecare cate 10 lei, chiar daca nota este de 25 lei. Niciunul nu va avea marunt si niciunul nu va recunoaste ca ar dori rest...
Cand femeile primesc nota, scot imediat calculatorul din geanta.

3. Banii:
Un barbat va plati 20 lei pentru ceva ce valoreaza doar 10 lei, insa ii este necesar.
O femeie va plati 10 lei pentru ceva ce valoreaza 20 lei si nu ii este necesar, dar este la reducere.

4. Baia si lucrurile personale:
Un barbat are 5 obiecte in baie: o periuta de dinti, pasta de ras, aparatul de ras, un sapun si un prosop luat de la hotel.
Numarul mediu aproximativ al obiectelor din baia unei femei este de 337. Un barbat nu este capabil sa identifice majoritatea acestora.

5. Argumente si discutii:
Femeia are intotdeauna ultimul cuvant, in orice fel de conflict.
Orice ar avea de spus un barbat dupa aceea, este doar inceputul unei noi discutii.

6. Pisicile:
Femeile iubesc pisicile.
Barbatii afirma ca iubesc pisicile, insa le alunga imediat ce femeia nu mai este de fata.

7. Viitorul:
O femeie isi face griji cu privire la viitor pana cand se casatoreste.
Un barbat nu isi face niciodata griji referitoare la viitor, pana cand se casatoreste.

8. Succesul:
Un barbat realizat este acela care produce mai mult decat poate cheltui sotia sa.
O femeie realizata este aceea care poate gasi un astfel de barbat.

9. Mariajul:
O femeie se casatoreste cu un barbat, sperand ca acesta sa se schimbe, insa el nu o va face.
Un barbat se casatoreste cu o femeie, sperand ca aceasta sa nu se schimbe, insa ea o va face.

10. Vestimentatia ingrijita:
O femeie este ingrijita cand merge la cumparaturi, cand uda plantele, arunca gunoiul, raspunde la telefon, citeste o carte sau un mail etc.
Un barbat va fi aranjat cu ocaziua unei nunti sau a unei inmormantari.

11. Natural:
Barbatii se trezesc la fel de atragatori ca atunci cand s-au culcat.
Femeile, cumva, se "deterioreaza" in timpul noptii.

12. Familia:
Ah, copiii... O femeie stie totul despre copiii ei. Stie la ce ora este programarea la dentist, cunoaste relatiile lor sentimentale si anturajul, mancarea preferata, temerile ascunse si sperantele si visele.
Un barbat are o vaga idee ca in aceeasi casa exista niste omuleti foarte mici.

13. Concluzia:
Orice barbat casatorit ar trebui sa isi uite greselile.
Nu ar avea sens ca doi oameni sa isi aminteasca mereu acelasi lucru...
Sus In jos
Caty
Membru RoYaL
Membru RoYaL
Caty


Mesaje : 777
Data de inscriere : 13/02/2012

FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitimeLun 18 Feb 2013, 7:15 pm

Matt a scris:
Diferenta intre barbati si femei

13. Concluzia:
Orice barbat casatorit ar trebui sa isi uite greselile.
Nu ar avea sens ca doi oameni sa isi aminteasca mereu acelasi lucru...

touché, matt FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 353372274
Sus In jos
Continut sponsorizat





FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: FEMEI VS BARBATI    FEMEI VS BARBATI  - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
FEMEI VS BARBATI
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoYaL SeNSaTioNe :: ALL ABOUT SEX :: TOTUL DESPRE SEX-
Mergi direct la: